Služby

Mezinárodní a vnitrostátní kamionová doprava

Mezinárodní a vnitrostátní kamionová doprava

Naše firma zajišťuje přepravu zboží v rámci Evropy. Ke splnění zákaznických požadavků využíváme různé typy vozidel z naší flotily, od dodávek až po návěsové soupravy. Pro vnitrostátní a mezinárodní přepravy využíváme více než 30 vlastních vozidel. Jsme připraveni plnit veškeré požadavky našich zákazníků. Spolupráce s kvalitními subdodavateli je pro nás samozřejmostí.


Rozvoz zboží do 15 tun

Rozvoz zboží

Stejně jako u mezinárodní dopravy jsme připraveni splnit zákaznické požadavky i na území České republiky. Samozřejmostí je pojištění přepravy proti odcizení, poškození nebo či zničení.


Skladování

Skladování

Skladování je součástí logistických služeb naší firmy. Skladové prostory se snažíme mít vybavené moderní technikou, aby splňovaly velmi přísná kritéria pro skladové hospodaření.


Stavba a pronájem party stanů

Stavba a pronájem party stanů

Vaším nejlepším řešením pro akce konané venku je pronájem party stanů. Ty Vám zaručí úspěšnou akci za každého počasí. Stabilní konstrukce jsou samozřejmostí, proto je bezpečí všech Vašich hostů zaručeno. Party stany nabízíme v různých rozměrech, vybírat můžete z velikostí 5m x 5m, 10m x 10x a 15m x 15m. Zařídíme i nábytek, osvětlení či vytápění stanu.


Úklid komunikací

Úklid komunikací

Naše firma zajišťuje pravidelný úklid komunikací, chodníků a ostatních ploch v Českých Budějovicích a blízkém okolí.

Naši partneři

Naši partneři